• Riaditeľka ZŠ s MŠ, SNP 412, Stakčín oznamuje žiakom základnej školy, že otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční dňa 5. septembra 2022 (t. j. v pondelok) o 8,00 hod. v telocvični základnej školy.  Po otvorení školského roka budú nasledovať krátke triednické hodiny.

Stravovanie v školskej jedálni začne od 6. septembra 2022.

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa/žiaka. Vyhlásenie môže byť vyplnené elektronicky prostredníctvom rodičovského konta v Edupage – v module Žiadosti/Vyhlásenia. Ak rodič nemá zriadené rodičovské konto, tlačivo vyhlásenia si môže stiahnuť, vypísať a doniesť do školy.

Zoznam pomôcok pre prvákov.pdf

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.pdf