Navigácia

Fotogaléria

Nedeľa 19. 8. 2018

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou, SNP 412, Stakčín
  SNP 412
  067 61 Stakčín
  skola@zsstakcin.edu.sk
 • 057 7692118

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

Novinky

 • Je až neuveriteľné, ako ten čas rýchlo letí! Ešte len nedávno bol september a už je tu koniec. V piatok 29. júna 2018 sme sa zišli v telocvični školy na slávnostnom ukončení školského roku 2017/2018. Riaditeľka školy Tatiana Kapraľová v príhovore vyhodnotila výchovno-vzdelávacie výsledky za celý školský rok. Vyzdvihla klady, poukázala na nedostatky, ale v podstate skonštatovala, že školský rok 2017/2018 bol úspešný. Svedčí o tom aj fakt, že v tomto školskom roku bolo za úspešnú reprezentáciu školy odmenených až 86 žiakov. Po rozlúčke s deviatakmi sa všetci žiaci premiestnili do svojich tried, kde im triedni učitelia odovzdali vysvedčenia a zaželali im krásne prázdniny.

 • Maľujte s PRIMALEXom!

  Vybrať z 5000 výtvarných prác päťdesiat najkrajších je určite neľahká úloha. Toto musela zvládnuť odborná porota, ktorá v tomto školskom roku hodnotila 6. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže Maľujte s PRIMALEXom!. O to väčšia je naša radosť, že medzi päťdesiatimi ocenenými prácami je aj výtvarná práca našej šiestačky Tamary Husťakovej. Organizátor súťaže spoločnosť PPG Deco Slovakia, s. r. o. výhercov súťaže štedro odmenil. Okrem atraktívnej vecnej ceny pre žiačku získala škola PPG produkty podľa vlastného výberu v hodnote 100 eur. Tamare gratulujeme a spoločnosti PPG Deco Slovakia ďakujeme.

 • Literárny Kežmarok

  V dňoch 7. a 8. júna 2018 sa pod záštitou ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Martiny Lubyovej konal 53. ročník Literárneho Kežmarku, venovaný 130. výročiu narodenia Ivana Stodolu a Martina Rázusa a 100. výročiu vzniku Československa. Medzi ocenenými žiakmi bola aj žiačka 8. B triedy našej školy Natália Pavlišáková, ktorá v II. kategórii v poézii získala čestné uznanie. Gratulujeme!

 • Správa NP Poloniny v Stakčíne organizuje každoročne v júni vedomostnú súťaž pre žiakov 5. ročníka pod názvom Národný park Poloniny v 101 otázkach a odpovediach. XV. ročník tejto súťaže sa konal dňa 15. júna 2018 v Informačnom stredisku Nová Sedlica. Našu školu v tomto školskom roku reprezentovali piataci Michaela Dvoranová, Zuzana Ihnátová a Imrich Kľaga. Súťaž prebiehala v dvoch kolách. V teoretickej časti žiaci písomnou a ústnou formou odpovedali na otázky o Poloninách. Praktická časť bola zameraná na poznávanie drevín, ich listov a plodov, kvetín, zvierat, ich pobytových znakov a bola súčasťou orientačného behu. Naši piataci boli opäť šikovní a obsadili pekné 3. miesto. Blahoželáme!

 • Maksík

  Maksík je celoslovenská matematická súťaž pre žiakov 2., 3. a 4. ročníka základných škôl. Súťaž je počas školského roka rozdelená do 5 kôl. V každom kole riešia súťažiaci 5 úloh, na ich vyriešenie majú 2 až 3 týždne času. Z dvadsiatich žiakov našej školy, ktorí sa v tomto školskom roku do súťaže zapojili, sa najúspešnejšími riešiteľmi stali: Dávid Fedorko (2. A), Eva Lukáčová (2. B), Lenka Kapraľová (3. ročník) a Nina Kľagová (3. ročník). Gratulujeme!

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou, SNP 412, Stakčín
  SNP 412
  067 61 Stakčín
  skola@zsstakcin.edu.sk
 • 057 7692118

Fotogaléria