• Otvorená škola 2004

• Otvorená škola oblasť športu 2004

Škola – centrum vzdelávania a športu

Projekt bo zameraný na zaktivizovanie pravidelnej športovej činnosti a pohybovej činnosti žiakov, ale aj ostatných obyvateľov obce rôznych vekových kategórií. V rámci projektu sa podarilo vytvoriť podmienky pre aktívne využívanie školských športových objektov aktivitami žiakov, ale i ostatných obyvateľov obce v čase mimo vyučovania.

I. časť    Športové aktivity

Aktivita   Pravidelné cvičenia – aerobic a fitness

Voľné aktivity neorganizované – vstupy do posilňovne pre školskú mládež a občanov, ale aj záujmovú činnosť na škole s cieľom povzbudiť záujem detí a občanov o aktívny pohyb.

II. časť   Vzdelávanie prostredníctvom športu

aktivita   Všetci sme rovnakí (športové aktivity - futbal, volejbal, vybíjaná, hod kriketovou loptičkou, beh na 60 m, beh na 400 m, skok z miesta do diaľky, sed – ľah, preťahovanie lanom, člnkový beh).

Aktivita   „Ak chceš vychovávať mládež, musíš pochopiť jej túžbu po živote“